FORUMALMANYA

2009 Full Program Arsivi, En Yeni Müzikler, Dini Konular, Cep Telefonu Programlari, Edebiyat, Hint Fimleri indir, Crack, Serial, Siyaset, Politika, Aile ve Yasam, Magazin, Insan Sagligi, Egitim ve Ögretim, Küresel isinma

KapıAnasayfaTakvimGaleriSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

HAYAT FELSEFESİNİ ANLATTI

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
melisa4401

Kadın
İş/Hobiler : Ögrenci/Kitap Okumak,Satranc oynamak, Müzik dinlemek vs.

MesajKonu: HAYAT FELSEFESİNİ ANLATTI   C.tesi Tem. 05, 2008 1:15 am

TELEVİZYON PROJELERİ İLGİYLE İZLENEN ILICALI HAYAT FELSEFESİNİ ANLATTI

Gökkuşağı programına hayat hikayesini anlatan Acun Ilıcalı, iyibir aile terbiyesi almasının önemine işaret etti.
Ilıcalı, 19 yaşında anne ve babasını bir trafik kazasında kaybettikten sonra Şansal Büyüka'nın kendisine iş verdiğini ve muhabir olarak çalıştığını belirtti. Şansal Büyüka'dan çok etkilendiğini vurgulayan Acun Ilıcalı, 'İş hayatıma Şansal Büyüka ile başladım. O da bana her zaman bunları öğretti. Şansal ağabeyin bir lafı vardır, 'Büyüdükçe küçülmeyi bileceksin' diye. Benim hayatım boyunca duyduğum en güzel aflardan birisi. Ben yıllar önce bir muhabirdim, şu anda iyi bir prodüksiyon şirketinin sahibiyim' diyerek Büyüka'nın sözlerini hiç aklından çıkartmadığını ifade etti.
'Televizyonda 4 projeyi de tutturabilen insan sayısı çok değildir. Çünkü ortalama 10 projeden birisi tutuyor. Benim yaptığım 4 projenin 4'ü de tuttu, bu benim için gurur kaynağı' diyen Acun Ilıcalı, sevmediği bir rakibinin olmadığını, doğruları yapanların bunun mükafatını her zaman aldığını sözlerine ekledi.
Kullanıcı profilini gör http://www.forumalmanya.eniyiforum.net

HAYAT FELSEFESİNİ ANLATTI
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Norveç'te Yaşam ve Norveçliler
» Hakan Şükürün Hayatı
» ÜREME VE ÇEŞİTLERİ